بارگذاری فایل کتاب روانشناسی رشد ویژه داوطلبان آزمون استخدامی

شناسه خبر : 99311

1399/09/20

تعداد بازدید : 560

« باید ظرفیت طلاب خواهر  به رسمیت شناخته شود و از آن در مراکز رسمی و فرهنگی کشور استفاده شود .در این کار اگر از لحاظ اجرایی ، سفارش و کمکی هم لازم باشد ، بنده انجام می دهم »

مقام معظم رهبری مد ظله العالی  (در دیدار طلاب با معظم له در تاریخ 18/2/98)

 

به نقل از سایت مدیریت استان قم، در سال 98 از ظرفیت بالای شش هزار نفر برای جذب معلم از هشت رشته‌ای که طلاب می‌توانستند در آن شرکت کنند تنها 500 نفر قبول شدند 350 نفر طلبه برادر  و 150 نفر طلبه خواهر.

در آزمون استخدامی پیش رو حداقل 4 هزار نفر ظرفیت برای طلاب وجود دارد که می‌توانند در یکی از هشت رشته (آموزگار ابتدای، دبیری علوم اجتماعی، دبیری فلسفه، دبیری تاریخ، ادبیات فارسی، دینی و عربی، مربی پرورشی و...) شرکت نمایند.

با عنایت به اینکه بیشترین نیاز آموزش و پرورش از هشت رشته فوق رشته آموزگار ابتدایی می‌باشد و نیز با توجه به اینکه سوالات آزمون استخدامی شامل دو بخش عمومی و تخصصی می‌باشد برای بالا بردن ضریب قبولی طلاب در آزمون کتبی، این مدیریت با  همکاری معاونت محترم فرهنگی مرکز محترم قم دو درس مهم رشته آموزگار ابتدایی (کتاب روانشناسی رشد و پرورشی) را  به صورت درس‌وار فایل صوتی آنها را تهیه و در سامانه سیما قسمت در حال یادگیری بارگزاری نموده است

با توجه به فرصت باقیمانده (یازدهم و دوازدهم دی  ماه زمان برگزاری آزمون)، اطلاع‌رسانی گسترده به منظور استفاده حداکثری از موقعیت فراهم و فایل‌های پیوست در اختیار شرکت‌کنندگان در آزمون قرار داده خواهد شد.

خلاصه‌ی دو کتاب مذکور به صورت pdf به پیوست تقدیم می‌گردد. لازم به ذکر است دنلود فایل‌های صوتی با مرورگر Chrome در سامانه سیما امکان‌پذیر می باشد.

 

امید است با همکاری همه بزرگواران در جامعه عمل پوشاندن به بیانات مقام معظم رهبری مدظله العالی گام مؤثری برداریم.