برگزاری جلسه برخط مدیر مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) با دانش پژوهان سطح سه

شناسه خبر : 96934

1399/07/23

تعداد بازدید : 510

جلسه برخط مدیر مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) با دانش پژوهان سطح سه این مجموعه صبح امروز در پیام رسان ایتا برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، در این گفتگو، خانم طالبی، در ابتدا در سخنانی به هدف غایی تلاش انسان که رسیدن به کمال قرب الهی است، اشاره کرد و اظهار داشت: در این بحران پیش آمده، سعی کنیم تا با آرامش و سعه وجودی، این دوران را سپری کنیم. زیرا مشکلات و موانع پیش رو در عین مانع بودن، ظرفیت برای انسان ایجاد می کند که این می تواند ابزار مهمی برای رسیدن به هدف باشد.

مدیر مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) در ادامه به سوالات مطرح شده توسط طلاب پاسخ داد و گفت: در وضعیت کنونی و بحرانی که وجود دارد، در بحث آموزش و تحصیل، با وجود مشکلات بسیار، قصد قربت در آن بسیارکمک کننده و آرامش بخش است. هرکس موظف به انجام وظیفه و ایفای نقش خود است.

وی با اشاره به انتقال خوابگاه مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) تصریح کرد: جریان انتقال خوابگاه به مدیریت استان، به جهت صرفه جویی در بیت المال و هدرنرفتن ظرفیت بوده که امیدواریم هرچه زودتر شاهد حضور گرم طلاب در این مرکز باشیم.

شایان ذکر است در این گفتگوی برخط، طلاب مشکلات خود در زمینه آموزش آنلاین و سامانه مدرس و نیز کمیسیون بررسی موضوعات پایان نامه و ... را مطرح کردند و خانم طالبی نیز پاسخ های خود را ارائه کردند.