جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان گرایش مدرسی ادبیات عرب ورودی سال 96 برگزارشد

شناسه خبر : 88075

1398/11/02

تعداد بازدید : 160

جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان گرایش مدرسی ادبیات عرب ورودی سال 96 با حضور مدیر، کارمندان، فارغ التحصیلان و طلاب مرکز تربیت مدرس، عصر روز سه شنبه اول بهمن در سالن همایش مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، در این مراسم، ابتدا مدیر مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) در سخنانی گفت: هرکس می تواند در حیطه فعالیتش، ارزیابی و سنجشی از خود داشته باشد که چقدر توانسته از این فرصتی که در اختیارش بوده، بهره بگیرد. می توان در نتیجه این سنجش، به خود نمره داد تا این نمره ملاک عمل برای آینده باشد.

خانم طالبی بر داشتن شاخص هایی برای رسیدن به موفقیت تاکید کرد و افزود: اگر بتوانیم شاخص هایی برای خوب بودن و موفقیت تعیین کنیم، آنگاه مشخص می شود که کجای کار هستیم. تعیین شاخص در ابتدای امر، باعث می شود تا در انتها بتوانیم خود را ارزیابی کنیم که کجای شاخص هستیم.

وی تصریح کرد: فلسفه افتتاحیه ها و اختتامیه ها این است ببینیم چه بودیم و به کجا رسیده ایم. ولی با اینحال هیچگاه برای شروع دیر نیست و همیشه تلاش کنید تا بهترین ها محقق شود. این مراسم به ظاهر پایان است، ولی شروعی برای کارهای دیگرتان است.

در ادامه به تعهد طلاب در امر تدریس در شهرهای خود پرداخت که باید به مدت 3برابر سنوات خود، به امر تدریس بپردازند.

در این مراسم، خانم عزیزی، معاون فرهنگی این مرکز نیز در سخنانی راجع به برنامه های فرهنگی برای این گروه اشاراتی داشت.

در این مراسم، کلیپی با موضوع اخلاقی و نیز کلیپی از حضور طلاب در برنامه های مختلف در طول سالهای تحصیلشان در مرکز تربیت مدرس پخش شد.

خانم جباری، از طلاب گرایش ادبیات، دلنوشته ای با حال و هوای مادر و ایام فاطمیه قرائت کردند.

در پایان از طلاب فعال و نمونه در زمینه های آموزش، فرهنگی و پژوهش تجلیل به عمل آمد و به همه دانش آموختگان هدایایی تقدیم شد.