جشن دانش آموختگی فارغ‌التحصیلان گرایش های فلسفه اسلامی، کلام اسلامی و اخلاق اسلامی مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) ورودی سال95 برگزارشد

شناسه خبر : 78733

1398/04/05

تعداد بازدید : 231

جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان گرایش های فلسفه اسلامی، کلام اسلامی و اخلاق اسلامی مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) ورودی سال 95 با حضور مدیر، کارمندان، فارغ التحصیلان و طلاب مرکز تربیت مدرس، عصر روز سه شنبه 4تیر در سالن همایش این مرکز برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، مدیر مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) در این آیین گفت: هریک از شما وارد عرصه های دیگری از زندگی در زمینه های شغلی، خانوادگی و ... می شوید. باید قدر این لحظات را بیشتر بدانید و توجه داشته باشید که این لحظات دیگر برنمی گردد.

خانم زینب طالبی افزود: روزگار تکرار ندارد و زمان می گذرد. در این رفت و آمدها حواسمان باشد که روزگار به شکلی بگذرد تا پشیمانی به بار نیاورد.

وی با تاکید بر قدر داشتن لحظات عمر خاطرنشان کرد: هموار به وجودها فکر کنید و عدم ها را رها کنید. زیرا همیشه وجود بر عدم مقدم است. زمان حال نیز بر گذشته تقدم دارد و این حال است که گذشته شما می شود و ممکن است افسوس آن را بخورید.

وی بر اولویت بندی در کارها، برنامه ریزی و شناخت مرجحات در زندگی، لذت بردن از عمر و داشتن صفت دریادلی و بالابردن ظرفیت وجودی تاکید کرد وبه طلاب توصیه کرد که در هر مرحله ای از زندگی از اهل بیت(ع) کمک بگیرند.

در ادامه مراسم، معاون فرهنگی مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) با تاکید بر دانستن علم مدیریت زمان در زندگی و داشتن سعه صدر و گذشت، از طلاب خواست تا تجربیات خود را در مدت حضور در این مرکز را تجزیه و تحلیل کنند تا عوامل موفقیت واحیانا شکست های خود را دریابند.

 در این مراسم، کلیپی از حضور طلاب در برنامه های مختلف در طول سالهای تحصیلشان در مرکز تربیت مدرس پخش شد و دو تن از طلاب دلنوشته ای خود را با چاشنی طنز قرائت کردند.

در پایان از طلاب فعال و نمونه در زمینه های آموزش، فرهنگی و پژوهش تجلیل به عمل آمد و به همه دانش آموختگان هدایایی تقدیم شد.

 

پایان/