برپایی مراسم جشن میلاد شعبانیه در مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س)

شناسه خبر : 75418

1398/01/22

تعداد بازدید : 127

مراسم جشن میلاد امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) به همت معاونت فرهنگی مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) روز سه شنبه برگزار شد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، در این مراسم، حجت الاسلام مهدی منصوری، نایب رئیس مجمع عالی حکمت اسلامی در سخنانی، با اشاره به فرارسیدن ماه معظم شعبان، گفت: کسی که تطهیر رجبیه و شنای در اقیانوس شعبانیه را درک کند، مقام قرب الی الله نصیبش می شود. نگاه توحیدی در ماه شعبان تقویت می شود. با تقویت نگاه توحیدی، توجه انسان به آسمان بیشتر شده و افاضات آسمانی برایش می آید.

وی تصریح کرد: اگر کسی خود را در ماه رجب، تحت ولایت علوی قرار دهد، در ماه شعبان، به ولایت احمدیه می رسد و در ماه مبارک رمضان توفیق قرارگیری تحت ولایت الهی نصیبش می شود.

حجت الاسلام منصوری بر تقویت نگاه توحیدی در ایام مبارک ماه شعبان تاکید کرد و افزود: نگاه توحیدی ، نگاهی ملکوتی ست که متوفق از آسمان به زمین است. اگر نگاه توحیدی و بستر اجتماعی برای امتدادبخشی به حوزه نگاه توحیدی وجود داشته باشد، آنگاه مدیریت زندگی بهتر صورت می گیرد.

نایب رئیس مجمع عالی حکمت اسلامی، خاطرنشان کرد: از نگاه توحیدی غفلت نکنیم و بدانیم فرصت کم است. اگر خدا را در همه عرصه ها به یاد داشته باشیم، همه پلها به آسانی زده می شود و راه به سوی خدا و نیز حل مشکلات باز می شود. ما فقط باید به این باور برسیم.