همزمان با هفته پژوهش، برگزاری برنامه های متعدد در مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س)

شناسه خبر : 69983

1397/09/29

تعداد بازدید : 73

همزمان با فرارسیدن هفته پژوهش، برنامه های معاونت پژوهش مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) برای این هفته در سال تحصیلی 97-98 تشریح شد.

معاون پژوهش مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) در گفتگو با واحد اطلاع رسانی، با اشاره به برنامه ریزی در جهت برگزاری هرچه پربارتر برنامه های پژوهشی در این هفته گفت: در این ایام، برنامه های متعددی برای طلاب سطح سه و چهار در نظر گرفته شده است از جمله برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانش پژوهان، برگزاری کارگاه های متعدد و نشست ها، بازدیدهای متعدد و متنوع از مراکز علمی و ..

خانم لیلا صابری یادآور شد: نمایشگاه آثار و دستاوردهای پژوهشی از 25آذر ماه در جوار سایت مرکز تربیت مدرس در حال برگزاری است که در آن آثار پژوهشی طلاب و همکاران، پایان نامه هایی که در یک سال اخیر دفاع شده اند و سایر فعالیت های پژوهشی در معرض نمایش قرار داده شده است.

وی تصریح کرد: در این هفته کارگاه های متعددی برای طلاب برگزار می شود از جمله کارگاه های  معرفی نرم ­افزارهای نور، معرفی سایت های پژوهشی، نقد و ارزیابی مقالات و کارگاه مهارت افزایی اطلاع از پایگاه های اطلاعاتی.

معاون پژوهش مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) از دیگر برنامه های هفته پژوهش را بازید از مرکز تحقیقات علوم اسلامی نور ، نشست کتابخوان و نیز نشست صمیمانه همکاران پژوهش با دانش پژوهان عنوان کرد.