پویش یاوران زینب (س) در فضای مجازی برگزار می شود

شناسه خبر : 65956

1397/07/28

تعداد بازدید : 113

پویش یاوران زینب (س) در فضای مجازی برگزار می شود

به گزارش واحد اطلاع رسانی، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی، و برگزاری مراسم پرشور پیاده روی اربعین از بارگاه ملکوتی امیر مؤمنان علی (ع) در مسیر زیارت بارگاه ملکوتی سید الشهدا حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ، پویش یاوران حضرت زینب(س) در فضای مجازی برگزار می شود.

لازم به ذکر است از آن جا که عنوان یاوران زینب(س) به عنوان نشان خواهران طلبه خادم و مبلغ در مراسم اربعین انتخاب شده است، پویش یاوران زینب (س) در فضای مجازی توسط طلاب حوزه های علمیه خواهران در سراسر کشور از 17 مهر تا 8 آبان ماه  همنوا با پیام آور کربلا، بانوی صبر و استقامت حضرت زینب کبری سلام الله علیها، برگزار می شود.

محورهای پیشنهادی این پویش عبارتند از : سفرنامه و روزنوشت اربعین، دل نوشته، خاطره ، عکس، متن ادبی، داستانک، عکس نوشته، گزارش مکتوب ، پادکست (فایل صوتی)، گزارش تصویری (عکس) و گزارش تصویری (ویدئو حداکثر دو دقیقه) است.

 همچنین موضوعات پیشنهادی برای شرکت در این پویش عبارت است از بیان احساس و دیدگاه خواهران طلبه به پیاده روی اربعین، بیان خاطرات خواهران طلبه از پیاده روی سالهای گذشته، پیاده روی اربعین و صحنه های مختلف آن از دریچه دوربین عکاسی و فیلمبرداری خواهران طلبه، فعالیت خواهران طلبه خادم و مبلغ در موکبها از نگاه خواهران طلبه زائر، روایت خواهران طلبه خادم و مبلغ از فعالیت خود در موکبها .

شایان ذکر است خواهران طلبه سراسر کشور برای پیوستن به این پویش، کافی است فعالیت خود را در فضای مجازی در محورهای فوق با هشتگ #یاوران_زینب(س) ثبت کرده و نشان پویش را بر پروفایل خود قرار دهند.