مسابقه کتابخوانی حدیث آفتاب همزمان با دهه کرامت برگزار می شود

شناسه خبر : 62301

1397/04/23

تعداد بازدید : 222

مدیریت حوزه­ های علمیه خواهران استان قم به مناسبت دهه کرامت ، با هدف آشنایی با سیره و سخنان امام رضا(ع) و اثبات امامت و ولایت از کلام نورانی ایشان، مسابقه كتابخواني «حدیث آفتاب» را برگزار می­ کند.

معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه استان قم، در این باره گفت: این مسابقه به صورت چهار گزینه ­ای و برای «مخاطبین عام» طراحی شده است که به همراه کتاب و با شروع ایام دهه کرامت به مدت یک ماه در اختیار ارگانها، مراکز همکاری کننده و مدارس علمیه استان قرار می گیرد که پس از دریافت پاسخنامه­ ها و معرفی برگزیدگان، هدایایی به رسم یادبود و مقارن با عید سعید غدیر به آنان اهدا خواهد شد.

خانم کبیری در ادامه به توضیح روند مسابقه پرداخت و تصریح کرد: هر فرد در قبال خرید یک جلد کتاب و دریافت پاسخنامه یک کد دریافت می­ کند. شرکت کنندگان باید تا زمان اعلام نتایج آن را نزد خود نگه دارند و برگزیدگان نهایی با ارائه آن کد جوایز خود را تحویل خواهند گرفت. افراد شرکت کننده باید پاسخنامه­ ها را به مراکزی که کتاب را تهیه کرده ­اند، تحویل دهند تا از طریق آن مراکز به مدیریت حوزه علمیه خواهران استان قم جهت تصحیح عودت داده شود.

وی با اشاره به هدف برگزاری این مسابقه مبنی بر « آشنایی با سیره و سخنان امام رضا(ع) و اثبات امامت و ولایت از کلام نورانی ایشان» منبع این مسابقه کتابخوانی را  كتاب امام در بیان عالم آل محمد(ص)  معرفی کرد و بیان داشت: این کتاب با تخفیف شصت درصدی و تنها با قیمت نهایی هر جلد هزار تومان در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

 معاون فرهنگی مدیریت حوزه های علمیه استان قم در انتها به انتظارات مدیریت حوزه های علمیه استان قم از نهادهای هماهنگ شده اشاره کرد و افزود: چاپ و نصب پوستر و بنر در مرکز همکار، سطح مدارس علمیه و سطح شهر، توزیع پرسشنامه، کتاب و دریافت پاسخنامه و تحویل به مدیریت حوزه علمیه خواهران استان از همکاری های مورد انتظار از نهادهای هماهنگ شده است.

لازم به ذکر است زمان شروع این مسابقه 24 تیرماه مقارن با میلاد کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)و مهلت تحویل پاسخنامه 24 مرداد ماه خواهد بود.