چهارمین مرحله شناسایی استعدادهای برتر(ناب 4)، ویژه ورودی های87 تا 93 آغاز شد

شناسه خبر : 57865

1396/12/26

تعداد بازدید : 218

براساس اعلام معاونت پژوهش مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س)، چهارمین مرحله شناسایی استعدادهای برتر(ناب 4) با ویژگی های ذیل آغاز شده است:

1. این مرحله دوره چهارم عرصه آموزش، دوره سوم عرصه پژوهش و دوره اول عرصه تبلیغ و امور فرهنگی را در بر می گیرد.

2. این مرحله، آخرین مرحله مربوط به ورودی سال 87 تا 93 است. چنان چه دانش پژوهی از این گروه در طرح ناب 4 شرکت نکند، در آینده امکان شرکت در طرح استعدادهای برتر را ندارد.

3. ثبت‌نام و تشکیل پرونده به معنای شناخته شدن و معرفی طلبه به‌عنوان استعداد برتر نیست و لازم است برای معرفی استعدادهای برتر، تمام مراحل درج‌شده در دفترچه (از تشکیل  پرونده تا مصاحبه‌های استانی، کشوری و بررسی پرونده ها در کارگروه، کمیسیون و هیأت امناء) به انجام برسد.

4. برگزیدگان کشوری (رتبه­های 1 تا 3) جشنواره­های پژوهشی مانند کتاب سال و علامه حلی که واجد شرایط اولیه باشند، می­توانند در عرصه پژوهش، پرونده تشکیل دهند.

5. دانش آموختگان گرامی می توانند برای پاسخ سؤالهایشان را درباره شرایط، کاربرگ ها و ... ساعت 10 تا 12 روزهای با شماره همکار پژوهش تماس بگیرند یا سؤالشان را به آدرس ایمیل معاونت پژوهش بفرستند یا در صفحه خصوصی مدیر کانال دانش آموختگان درج کنند.

نکته مهم:

1. متقاضیان می توانند مدارک کامل (کاربرگ های تکمیل شده) را حداکثر تا 14/1/97 به ایمیل معاونت پژوهش (z.mbabayi313@gmail.com) بفرستند. در صورتی که کاربرگی ناقص باشد یا دقیق تکمیل نشده باشد، پذیرفته نشده، داوطلب از شرکت در طرح ناب 4 محروم خواهد شد.

2. با توجه به فرصت محدود، لازم است طلابی که با دارا بودن شرایط لازم (سن، شرط معدل، شرط نمره تحقیق­پایانی، پایان­نامه و اشتغال به شئون حوزوی) تشکیل پرونده می­دهند از هم اکنون مطالعه را آغاز نموده و برای مصاحبه­­های علمی استانی و کشوری آماده شوند. منابع و سطوح مطالعاتی مصاحبه­ های علمی از قسمت «دریافت فایل» پایگاه اطلاع رسانی ناب به نشانی nab.whc.ir  قابل دسترسی است.

فراخوان طرح ناب 4