ویژه طلاب خواهر؛

دوره مقدماتی توانمندسازی پاسخگویی به سؤالات اعتقادی برگزار می شود

شناسه خبر : 105461

1400/01/15

تعداد بازدید : 478

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران از برگزاری دوره مقدماتی «توانمندسازی پاسخگویی به سؤالات اعتقادی» برای طلاب خواهر خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی، خانم ماندانا جلالی در گفتگو با پایگاه خبری و رسانه ای حوزه های علمیه خواهران، اظهار داشت: به همت اداره کل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران و با همکاری مؤسسه نوای توحید دوره مقدماتی «توانمندسازی پاسخگویی به سؤالات اعتقادی» برای طلاب خواهر با هدف تببین روزآمد اندیشه دینی برگزار می شود.

وی افزود: از جمله بخش های این دوره می توان به «مهارت های ارتباط مؤثر در پاسخگویی اعتقادی»، «تفکر انتقادی و شناخت مغالطات در حوزه اعتقادات» و «مهارت های ارائه پاسخ مطلوب» اشاره کرد.

مدیرکل تبلیغ حوزه های علمیه خواهران، مهلت ثبت نام در این دوره را تا 20 فروردین 1400 عنوان کرد و ادامه داد: علاقه مندان برای ثبت نام می توانند به لینک http://poll.whc.ir/812853مراجعه کنند

وی، ارتقاء سطح علمی و مهارتی طلاب، بکارگیری افراد توانمند در مجموعه های مرتبط و اعطای گواهینامه به قبول شدگان را برخی از مزایای شرکت در دوره برشمرد.

خانم جلالی با بیان این که هزینه ثبت نام در دوره «توانمندسازی پاسخگویی به سؤالات اعتقادی» 100 هزار تومان تعیین شده است، گفت: این دوره در 69 ساعت آموزشی به صورت حضوری برای مبلغان خواهر قمی و به صورت مجازی ویژه مبلغان سراسر کشور در عصر چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته برگزار می شود.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 02532144427 تماس برقرار کنند.