برگزاری دوره "از خودآگاهی تا خودسازی"به صورت مجازی در کانال معاونت فرهنگی مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س)

شناسه خبر : 101244

1399/10/13

تعداد بازدید : 611

به همت معاونت فرهنگی مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س)، دوره " از خودآگاهی تا خودسازی" به صورت مجازی در کانال این معاونت در پیام رسان ایتا برای طلاب این مرکز، در حال برگزاری است.

مدیر مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) در گفتگو با واحد اطلاع رسانی، با اشاره به ضرورت برگزاری این دوره گفت: با توجه به شرایط کنونی و رشد و گسترش فزاینده تکنولوژی در عرصه ارتباطات، و نیز ایجاد فرصت ها و  تهدید هایی در این عرصه برای کاربران، هدف ما راه اندازی کانال فرهنگی با رویکرد اخلاقی و تربیتی است. بنا است تا مطالبی با موضوعات روانشناسی با هدف شناخت بهتر خود، در راستای خودسازی و تزکیه که از مهمترین رسالت های یک طلبه است، به صورت صوت و نوشته در اختیار اعضای محترم در کانال ایتا قرار گیرد.

 خانم طالبی راه رسیدن به خودسازی و تزکیه را شناخت بهتر خود دانست تا مطابق با شناخت خود و ظرفیت ها، راهکار عملی تزکیه را فراهم نمایند و یادآور شد: بر این اساس موضوعاتی همچون: خودشناسی، من ارزشمند، شخصیت خود را بهتر بشناسیم، رهایی از تنهایی، درمان خودشیفتگی، و موضوعاتی که در عرصه اخلاق و تربیت مهم هستند، در این دوره بیان و تمریناتی در این باره گذاشته می شود. همچنین همراه با ارائه این موضوعات که توسط خانم دکترشاه سیاه مطرح می شود، به آموزه های دینی در این موضوعات پرداخته می شود که با تطبیق شناخت از خود و مباحث دینی، راهکارهای عملی بهتری حاصل نماییم.

وی افزود: این مباحث فعلا در شصت جلسه تبیین و تعریف شده است و ادامه آن منوط به نظر مخاطبین و بازخورد مثبت مباحث خواهد بود.

شایان ذکر است طلاب گرامی جهت دسترسی به فایل صوتی دوره، به کانال معاونت فرهنگی مرکز تربیت مدرس صدیقه کبری(س) به نشانی :    

https://eitaa.com/t_m_sedighehkobra

مراجعه کنند.