ثبت نام دوره تبلیغ نوین ویژه دانش آموختگان و طلاب حوزه های علمیه خواهران آغاز شد

شناسه نوشته : 23417

1396/09/18

تعداد بازدید : 175

معاون فرهنگی مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) از برگزاری دوره تبلیغ نوین ویژه دانش آموختگان و طلاب حوزه های علمیه خواهران خبر داد.

براساس اعلام واحد اطلاع رسانی، "زهره عزیزی" هدف از برگزاری این دوره را سازماندهی دانش آموختگان در عرصه تبلیغ نوین، حمایت از ایده ‏های کاربردی دانش آموختگان در عرصه فضای مجازی، خروج از حالت انفعال فرهنگی در فضای مجازی، ارتقاء و توانمند سازی دانش آموختگان جهت حضور در عرصه فضای مجازی، تقویت فرهنگ تبلیغ نوین در بین دانش آموختگان، ایجاد بسترهای لازم برای حضور دانش آموختگان در عرصه تبلیغ نوین به‌صورت گروهی عنوان کرد.

معاون فرهنگی مرکز تربیت مدرس حضرت صدیقه کبری(س) تصریح کرد: استفاده تبلیغی از بسترهای نو و روزآمد، امری ضروری است و حضور طیف وسیعی از دانش آموختگان حوزه‏های علمیه خواهران در این رسالت حوزوی که در قالب نوینی جلوه کرده است، سبب رساندن پیام دینی به روش‏های گوناگون به مخاطبان فراوان فضای مجازی خواهد شد. البته با توجه به تنوع و گستردگی فعالیت در این عرصه، اداره کل امور دانش آموختگان مرکز مدیریت عهده‌دار سازماندهی دانش آموختگان در این امر مهم شده است. اداره ارتقاء با همکاری اداره تبلیغ مجازی، تلاش بر برگزاری دوره‏های ارتقایی در این زمینه نموده‏اند تا بتوانند آمادگی و مهارت مخاطبان خود را برای ورود فعال و تأثیرگذار در این عرصه افزایش دهند.

وی زمان شروع دوره تربیت مبلغ نوین را از تاریخ 3 دی ماه 1396 به مدت 20 جلسه (هفته ‏ای 4 جلسه) به صورت مجازی عنوان کرد و گفت: شروع دوره طبق ساعت انتخاب شده توسط شرکت کنندگان برگزار خواهد شد. ظرفیت شرکت در دوره نیز  یک نفر از بین واجدین شرایط به قید قرعه انتخاب می شود.

 

برای اطلاع از جزئیات طرح ادامه مطلب را کلیک کنید.